RNC55H9761BSR36
MFR.Part #
RNC55H9761BSR36
JLCPCB Part #
C3393681
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors