RLR05C2740FSRE7
MFR.Part #
RLR05C2740FSRE7
JLCPCB Part #
C3519245
Description
-65℃~+150℃ 125mW 274Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors