RLR05C1541FRB14
MFR.Part #
RLR05C1541FRB14
JLCPCB Part #
C1445121
Description
-65℃~+150℃ 1.54kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors