RLR05C1001GMRE519
MFR.Part #
RLR05C1001GMRE519
JLCPCB Part #
C3401417
Description
-65℃~+150℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors