RLP0210R00FS14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLP0210R00FS14
JLCPCB Part #
C3416698
Package
Plugin,D4xL10.2mm
Description
-55℃~+275℃ 10Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4xL10.2mm Through Hole Resistors ROHS