RL20S623GRSL
MFR.Part #
RL20S623GRSL
JLCPCB Part #
C3415760
Description
-65℃~+175℃ 500mW 62kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors