RL20S5R1GB14
MFR.Part #
RL20S5R1GB14
JLCPCB Part #
C1435480
Description
-65℃~+175℃ 5.1Ω 500mW Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors