RL20S561JB14
MFR.Part #
RL20S561JB14
JLCPCB Part #
C1440580
Description
-65℃~+175℃ 500mW 560Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors