PTF6553K000AYEK
MFR.Part #
PTF6553K000AYEK
JLCPCB Part #
C1443250
Description
-55℃~+150℃ 250mW 53kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS