PTF65819R20BYEK
MFR.Part #
PTF65819R20BYEK
JLCPCB Part #
C1443648
Description
-55℃~+150℃ 250mW 819.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS