RL20S473GBSL
MFR.Part #
RL20S473GBSL
JLCPCB Part #
C1441063
Description
-65℃~+175℃ 47kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors