RN60C1132DRE6
MFR.Part #
RN60C1132DRE6
JLCPCB Part #
C3476704
Description
-65℃~+175℃ 11.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors