RL20S392GR36
MFR.Part #
RL20S392GR36
JLCPCB Part #
C3425736
Description
-65℃~+175℃ 3.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors