ERC50590K00DHEB500
MFR.Part #
ERC50590K00DHEB500
JLCPCB Part #
C3365014
Description
-65℃~+175℃ 100mW 590kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS