ISC1812RV151K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1812RV151K
JLCPCB Part #
C6061703
Package
1812
Description
130mA 150uH 4.16Ω ±10% 1812 Power Inductors