RL20S362JRSL
MFR.Part #
RL20S362JRSL
JLCPCB Part #
C1825512
Description
-65℃~+175℃ 3.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors