RL20S332GR36
MFR.Part #
RL20S332GR36
JLCPCB Part #
C1856159
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 3.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors