RL20S301GRSL
MFR.Part #
RL20S301GRSL
JLCPCB Part #
C1825515
Description
-65℃~+175℃ 300Ω 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors