CMF20220K00JNEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF20220K00JNEK
JLCPCB Part #
C1433618
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 220kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS