RL20S272JRSL
MFR.Part #
RL20S272JRSL
JLCPCB Part #
C1824519
Description
-65℃~+175℃ 2.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors