RN55E3522BB14
MFR.Part #
RN55E3522BB14
JLCPCB Part #
C1415073
Description
-65℃~+175℃ 125mW 35.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors