VSSR1603472JUF
MFR.Part #
VSSR1603472JUF
JLCPCB Part #
C1358477
Description
100mW 16 4.7kΩ 8 ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS