RL20S242JRSL
MFR.Part #
RL20S242JRSL
JLCPCB Part #
C3371883
Description
-65℃~+175℃ 2.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors