Y14880R00167D9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14880R00167D9R
JLCPCB Part #
C4215206
Package
SMD,9.4x9.1mm
Description
-65℃~+170℃ 1.67mΩ 3W ±0.5% ±25ppm/℃ SMD,9.4x9.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS