RNC50H2213FRRE5
MFR.Part #
RNC50H2213FRRE5
JLCPCB Part #
C3378629
Description
-65℃~+175℃ 100mW 221kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors