RL20S204GB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL20S204GB14
JLCPCB Part #
C3494144
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors