ERL054K3000GKEK500
MFR.Part #
ERL054K3000GKEK500
JLCPCB Part #
C3467351
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.3kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors