RL20S203JRE6
MFR.Part #
RL20S203JRE6
JLCPCB Part #
C1777715
Description
-65℃~+175℃ 20kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors