RL20S164GB14
MFR.Part #
RL20S164GB14
JLCPCB Part #
C1435462
Description
-65℃~+175℃ 160kΩ 500mW Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors