RL20S162JBSL
MFR.Part #
RL20S162JBSL
JLCPCB Part #
C1439983
Description
-65℃~+175℃ 1.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors