RL20S152JBSL
MFR.Part #
RL20S152JBSL
JLCPCB Part #
C3515686
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors