RL20S153GR36
MFR.Part #
RL20S153GR36
JLCPCB Part #
C1776256
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors