RL20S150JB14
MFR.Part #
RL20S150JB14
JLCPCB Part #
C1435482
Description
-65℃~+175℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors