SFR2500002103FR500
MFR.Part #
SFR2500002103FR500
JLCPCB Part #
C1748782
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS