RL20S110JRE6
MFR.Part #
RL20S110JRE6
JLCPCB Part #
C1805186
Description
-65℃~+175℃ 11Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors