RL20S104JB14
MFR.Part #
RL20S104JB14
JLCPCB Part #
C3536511
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors