RL07S754GRE6
MFR.Part #
RL07S754GRE6
JLCPCB Part #
C1776026
Description
-65℃~+175℃ 250mW 750kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors