CMF50350R00BERE
MFR.Part #
CMF50350R00BERE
JLCPCB Part #
C1804905
Description
-55℃~+175℃ 250mW 350Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors