RL07S751GBSL
MFR.Part #
RL07S751GBSL
JLCPCB Part #
C1440262
Description
-65℃~+175℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors