RL07S683GRSL
MFR.Part #
RL07S683GRSL
JLCPCB Part #
C3561170
Description
-65℃~+175℃ 250mW 68kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors