RL07S682GRE6
MFR.Part #
RL07S682GRE6
JLCPCB Part #
C1775735
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors