RL07S682JBSL
MFR.Part #
RL07S682JBSL
JLCPCB Part #
C1440241
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.8kΩ Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors