RL07S622GR36
MFR.Part #
RL07S622GR36
JLCPCB Part #
C3464866
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors