RL07S563GR36
MFR.Part #
RL07S563GR36
JLCPCB Part #
C1766409
Description
-65℃~+175℃ 250mW 56kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors