RL07S151GRSL
MFR.Part #
RL07S151GRSL
JLCPCB Part #
C1824531
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors