RL07S475GB14
MFR.Part #
RL07S475GB14
JLCPCB Part #
C3437876
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.7MΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors