RL07S472GB14
MFR.Part #
RL07S472GB14
JLCPCB Part #
C1367514
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors