RL07S472GBSL
MFR.Part #
RL07S472GBSL
JLCPCB Part #
C1440298
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors