RL07S393GR36
MFR.Part #
RL07S393GR36
JLCPCB Part #
C3421631
Description
-65℃~+175℃ 250mW 39kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors