RL07S394GBSL
MFR.Part #
RL07S394GBSL
JLCPCB Part #
C3459674
Description
-65℃~+175℃ 250mW 390kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors